nasıl gidiliyor
Nasıl Gidilir Eğlence yerlerine nasıl gidilir Gezilecek yerlere nasıl gidilir Tatil mekanlarına nasıl gidilir Üniversitelere nasıl gidilir Stadyumlara nasıl gidilir Dini yerlere nasıl gidilir Kamu kuruluşlarına nasıl gidilir


dot İstanbuldan
dot Ankaradan
dot İzmirden
dot Bursadan

Aranan : lezbiyen klübü

Bigudi Club

lezbiyen klübü aramasıyla buraya ulaştınız.

Bigudi, ilk açıldığında sadece lezbiyenlere yönelik bir kulüpten ibaretti. Bugün ise, hedef kitlesi genişlemiş bir Bigudi görüyoruz. Kulübüyle yine sadece lezbiyenlere hizmet etse de, kafesi ile bütün LGBTT bireylerin girebileceği bir mekân haline geldi. Aynı binada olması ise, kulübe gitmeden uğranacak, geceye hazırlanılacak bir yer haline gelmesini sağladı. Bigudi Cafe&Pub Bigudi Cafe&Pub, yenilenen dekoru, menüsü, uygun fiyatları ve oyun seçenekleriyle, LGBTT mekanlar içerisinde çok tutulacağa benziyor. Hep aynı yere gitmekten sıkılanlar için uygun bir seçenek. Haftanın her günü açık olan kafenin menüsünde, her kafede bulabileceğiniz içecekler var. Bitki çayları, kahve çeşitleri, meşrubatlar… Ama, müzik ve dekoru düşündüğünüzde, kendinizi rahatsız hissetmeyeceğiniz bir mekân Bigudi Cafe&Pub. Güleryüzlü çalışanlarıyla sempati toplayan Bigudi, arkadaşlarınızla gidebileceğiniz, saatlerinizi geçirebileceğiniz bir kafeden öte, bir ev ortamına sahip. Bigudi Club Bigudi Club, 2008 yılında tekrar hizmete girmesiyle, lezbiyenler için favori kulüp haline geldi. Geçenlerde yeni yerine taşınan Bigudi, her hafta değişik konseptlerde partiler düzenliyor ve içeriye sadece kadınlar girebiliyor. Çarşamba, Cuma ve Cumartesi günleri açık olan kulübe üye olmak da mümkün. Bigudi Club VIP kartı alanlar, içeriye ücretsiz girebiliyorlar. Gay’ler, sadece özel organizasyonlarda girebiliyor. Bu özel organizasyonlar, Lambdaistanbul LGBTT Dayanışma Derneği’nin düzenlediği etkinlikler oluyor genelde. Çarşamba ve cuma geceleri giriş ücreti alınmayan mekânda, cumartesi günleri kapıda 20 YTL alınıyor, bu fiyata bir içki dahil. 12 Aralık Cuma gecesi, ‘Cesaretin Var mı Aşka?’ konseptiyle bir parti düzenleyen Bigudi Club, cesareti olanları geceye davet ediyor. Saatler gece yarısını geçtiğinde kapılar kapanıyor ve parti başlıyor. Bu partide, sürprizlere hazırlıklı olun. Çünkü ne ile karşılaşacağınızı bilmiyorsunuz. Bigudi Club partilerinin ne denli deli dolu olduğunu gidenler bilirler. Eğlencenin sınırının olmadığı partiler, müziğin ritmine kapılıp saatlerce dans edenler ve tabii ki sürpriz şovlar… Cesareti olmayan, evinde otursun. Bu parti eğlenmeyi sevenler için. Bigudi Cafe&Pub (Kaynak : timeoutistanbul)

Bigudi Club yol haritası ve anlatımı için tıklayınız!

Bu site Nokta Makro Dedektör sponsorluğunda yayındadır.

Nasıl Gidilir

Popüler Yerler

Sabiha Gökçen Havaalanı Sabiha Gökçen Havaalanına nasıl gidilir
İSTANBUL
PENDIK
 
Çapa Tıp Fakültesi Çapa Tıp Fakültesine nasıl gidilir
İSTANBUL
FATIH
 
Emirgan Korusu Emirgan Korusuna nasıl gidilir
İSTANBUL
SARIYER
Yenikapı İDO İskelesi Yenikapı İDO İskelesine nasıl gidilir
İSTANBUL
FATIH
 
Vialand Vialanda nasıl gidilir
İSTANBUL
EYUP
 
Belgrad Ormanları Belgrad Ormanlarına nasıl gidilir
İSTANBUL
EYUP

Kışın Gezilebilecek Yerler

X Factor X Factore nasıl gidilir
İSTANBUL
BAGCILAR
 
Brandium Brandiuma nasıl gidilir
İSTANBUL
ATASEHIR
 
Sancakpark Sancakparka nasıl gidilir
İSTANBUL
SANCAKTEPE
Emirgan Korusu Emirgan Korusuna nasıl gidilir
İSTANBUL
SARIYER
 
Kapalıçarşı Kapalıçarşıya nasıl gidilir
İSTANBUL
FATIH
 
Meydan Cinebonus Sineması Meydan Cinebonus Sinemasına nasıl gidilir
İSTANBUL
UMRANIYE
Favorilerimiz : dedektör | metal detector sellers | altın dedektörleri | Nasilgidiliyor.com yani nerede ve nasıl gidilir?